Sleva 15%

AKČNÍ SET Herní židle E+Gamer Red&Black s podnožkou

Židle E+Gamer nabízí to nejlepší zdravotní sezení Therapia, plnou ergonomickou výbavu a originální barevný design. Pokud máte zálibu v luxusním sportovnějším vzhledu s unikátními barevnými detaily, je pro vás E+Gamer správná volba. Zvýrazněte svou osobnost a jedinečnost prémiovou zdravotní židlí nejvyšší třídy, která ozdobí každý interiér. Dopřejte si plné soustředění a nejlepší osobní komfort pro dlouhé hodiny při sledování filmů, hraní her nebo každodenní práci s počítačem.

V kombinaci s relaxační podnožkou (v tomto měsíci ZDARMA) neriskujete únavu ani bolestivé stavy ani při opravdu dlouhém sezení.

Nová mechanika HARD u všech velikostí.

Therapia E+Gamer – prestižní židle pro vítěze.

Záruka 5 let.

Vyčistit
34.990,00  s DPH

Záruka 5 let

Český výrobek

Patentováno a chráněno

Řešení na míru

Doporučeno lékaři a fyzioterapeuty - Ověřeno 20 000 zákazníky

Doporučeno lékaři a fyzioterapeuty- Ověřeno 20 000 zákazníky -

[heureka-recenze-obchodu limit=”3″]

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Biozóny

Zdravé sezení Therapia vychází z ověřeného revolučního systému biozón, které šetrně a spolehlivě udržují tělo v optimální komfortní pozici a aktivně brání nezdravému sedu.

Sedák

Originální sedák Therapia s dvojitým pružinovým roštem má prodyšnost 80% (platí pro látkový potah HX). Vychutnej si výjimečný komfort a osobní pohodlí při každém dosednutí.

Materiály

Speciální pěnové materiály v kombinaci s pružinovým jádrem zajistí díky mimořádné vodoodpudivosti a prodyšnosti dokonalý individuální komfort bez přehřívání a nadměrného pocení.

Mechanika

Polohovací mechanika nové generace HARD má výjimečný rozsah nastavení hmotnosti a přizpůsobí se tak každému uživateli.

Špičková ruční práce

Špičková ruční práce a poctivá čalounická řemeslnost dělá z židle Energy+Gamer unikátní funkční solitér, který dodá vašemu interiéru luxus a prestiž.

Nastavení zdravotní židle E+Gamer

Více informacíKoupit