Univerzální zdravotní židle Therapia Standi

STANDI je speciální a současně minimalistická zdravotní židle skandinávského typu pro aktivní dynamické sezení se správným podepřením zad. Je vhodná pouze pro krátkodobé a často přerušované sezení při různých pracovních činnostech, např. zvýšené sezení u výškově stavitelných stolů, lékařská sedadla, ordinace, výrobní linky, sezení u strojů, recepce, pokladny domácí pracovny i dětské a studentské pokoje. Židle Standi nabízí efektivní ergonomické řešení všude tam, kde není dostatek místa pro plnohodnotnou zdravotní židli nebo při minimálních požadavcích na komfort. Židle Standi je určena výhradně menším až středním štíhlým postavám, nehodí se pro osoby vysoké a robustní. Pokud požadujete maximální pohodlí pro nepřerušované dlouhé sezení u počítače, popř. pokud máte nějaké bolestivé projevy při sezení, vyberte si některý z vyšších modelů Therapia, doporučujeme BODY+ nebo ENERGY+.

– STANDARDNÍ varianty nabízíme s černou barvou kovu
– MEDIC varianty nabízíme s chromovou barvou kovu

Záruka 5 let.

Tabulka rozměrů
Vyčistit
14.990,00 16.990,00  s DPH

Záruka 5 let

Český výrobek

Patentováno a chráněno

Řešení na míru

Doporučeno lékaři a fyzioterapeuty - Ověřeno 20 000 zákazníky

Doporučeno lékaři a fyzioterapeuty- Ověřeno 20 000 zákazníky -

[heureka-recenze-obchodu limit=”3″]

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Univerzální. Zdravotní. Odolná.

STANDI představuje minimalistickou verzi zdravého dynamického sezení skandinávského typu pro nejrůznější prostředí. Nedostatek místa, časté vstávání ze židle, desinfekceschopnost, zvýšené sezení nebo studentský pokoj-tam všude bude STANDI to správné řešení. Vhodné pro spíše štíhlejší a středně vysoké postavy.

Unikátní design

Speciální tvary sedáku a opěry jsme vyvíjeli 2 roky. Nabízí skvělou aktivaci vitálních funkcí a zajistí optimální podporu těla při krátkém sezení. Originální český design je chráněn průmyslovým vzorem.

Malá, ale plně funkční

I když působí minimalisticky, nabízí STANDI plné funkční nastavení a skvělou ergonomii. Výška a hloubka sedu, výška zádové opěry, síla a aretace záklonu, skvělá bederní opěrka a negativní sklon sedáku. Opačné sezení s opřeným hrudníkem? Není problém…

S hlavou v oblacích

Máte výškově stavitelný stůl a u práci chcete kombinovat sezení a stání? Pak je ideální zvýšená verze STANDI s nastavitelným opěrným kruhem. Vyberte si model s područkami nebo bez nich.

Židle chytrá v detailech, revoluční v materiálech

STANDI má speciální potah z antibakteriální vinylové kůže s neklouzavou strukturou. Perfektně odolává chemikáliím, je dobře čistitelný a plně desinfikovatelný. Oceníte v lékařském prostředí s potřebou desinfekce. Snadnou manipulaci židle zajistí úchopové madlo pod sedákem.

Ochranný potah

Pro ochranu židle STANDI v špinavém prostředí jsme vyvinuli dvoudílný látkový ochranný potah (HX). Příjemný látkový potah zpříjemní také dotykový komfort při delším sezení v letních vedrech.

Nastavení zdravotní židle Standi

Více informacíKoupit

Vyber si doplněk

Všechny doplňky

Potah Standi

990,00  s DPH