Jsme rodinná manufaktura

Svou práci děláme pečlivě, profesionálně, s láskou
a úctou k tradičním řemeslům.

Vývoj

Nasloucháme potřebám konkrétních zákazníků. Neustále proto zdokonalujeme a vyvíjíme nové příslušenství a modely. Naším cílem je posadit zdravěji každého při jakékoliv sedavé činnosti. V naší nabídce proto nechybí řešení pro různé postavy, nepřetržité provozy nebo pro firmy.

Originál

Díky dlouholeté zakázkové výrobě jsme vyrostli v předního výrobce zdravotních a ergonomických židlí. Po celou dobu si zakládáme na používání ekologických a obnovitelných materiálů. Využíváme velký podíl precizní ruční práce. Každá židle je tak dokonalý originál.

Kvalita

Nekompromisní kvalitu zajišťují špičkové komponenty od předních světových dodavatelů a naše jedinečné výrobní know-how. Při ruční výrobě pečlivě kontrolujeme každou operaci. Proto mají naše výrobky záruku 5 let a dosahují životnosti 15 let a více.

Tradice

Město Krnov je krásným místem v podhůří Jeseníků s dlouhou tradicí rukodělné výroby. Ve 21. století je značka Therapia hrdým pokračovatelem této dovednosti a tato tradice v nás denně rezonuje a zavazuje nás k posouvání měřítek. Bez našich zaměstnanců by však tato snaha byla pouze prázdnou frází.